Nowy Jeep Wrangler

Nowy Jeep Wrangler

Jak wiadomo Jeep® Wrangler, to niekwestionowany mistrz jazdy terenowej. W nowej wersji oferuje najlepsze właściwości terenowe w dotychczasowej historii oraz zapewnia najwyższy poziom komfortu i prowadzenia.

Oferuje dwa systemy napędu 4×4, aktywowane na żądanie systemy Command-Trac i Rock-Trac, nowej generacji osie Dana, elektroniczne blokady przedniej i tylnej osi Tru-Lock, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Trac-Lok oraz elektroniczne rozłączany przedni stabilizator poprzeczny.

Nowoczesny design, w którym zachowano wszystkie autentyczne akcenty stylistyczne kultowego Wranglera, z kilkoma nowymi najlepszymi kombinacjami zapewniającymi większe poczucie wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową.

W Europie, oferta obejmuje dwa nowe silniki – 2,2-litrowy turbo diesel MultiJet II i 2,0-litrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem współpracujące z nową ośmiostopniową, automatyczną skrzynię biegów i funkcję Stop-Start (ESS).

Zaawansowane technologicznie wyposażenie oferuje nowe reflektory LED i lampy tylne, nowy system UconnectTM z aplikacją Apple CarPlay, Android Auto oraz wybór ekranów dotykowych o przekątnej 7″ lub 8,4″ z funkcją „pinch-and-zoom”.

Liczne systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego, w tym system monitorowania martwego pola z systemem ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu, kamera cofania ParkView z dynamicznymi liniami siatki, elektroniczna kontrola stabilności (ESC) z systemem ERM przeciwdziałający przewróceniu się pojazdu i czterema poduszkami powietrznymi w standardzie.

Dostępny w salonie Jeepa Carserwis już teraz w wersjach wyposażenia Sport, Sahara i Rubicon w konfiguracji 2-drzwiowej lub 4-drzwiowej. Modele Sahara mogą być wyposażone w ekskluzywny pakiet Overland. Odwiedź nas i umów się na jazdę próbną, a potem wyjedź swoim nowym Wranglerem.

GALERIA

JEEP WRANGLER

GALERIA

JEEP WRANGLER UNLIMITED

Top