Alfa Romeo Junior – pokaz przedpremierowy

Alfa Romeo Junior – pokaz przedpremierowy

13-14 czerwca
w salonie Carserwis

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy pokaz Alfy Romeo Junior, 13 czerwca 2024 r. od 12:00 do 19:00 w Salonie Carserwis przy ul. Połczyńskiej 33 w Warszawie.


Nie musimy dłużej czekać na premierowy cennik Alfy Romeo Junior! Marka ogłosiła go zaledwie miesiąc po światowym debiucie najmłodszego i najmniejszego modelu w swojej ofercie. Zaprojektowany przez Centrum Stylu Alfa Romeo w charakterystycznym stylu Made in Italy i produkowany w Polsce kompakt kosztuje już od 129 600 zł. Taka atrakcyjna cena za hybrydową wersję Junior Ibrida, wyposażoną w 48-V Hybrid VGT (Variable Geometry Turbo) o mocy 136 KM, czyni z niego najbardziej dostępny model Alfy Romeo na rynku.

Klienci mają również do wyboru wersję w pełni elektryczną – Junior Elettrica. Wyposażona w baterię o pojemności 54 kWh, ładuje się od 20% do 80% mocy w zaledwie 27 minut na szybkiej ładowarce, a jej zasięg w cyklu mieszanym WLTP wynosi do 410 km. Cena wersji o mocy 156 KM zaczyna się już od 173 200 zł. W ofercie znajduje się także najbardziej sportowy, w pełni elektryczny model Junior Veloce, wyposażony w silnik o mocy 240 KM, samoblokujący mechaniczny mechanizm różnicowy, najbardziej bezpośrednie przełożenie układu kierowniczego w swoim segmencie, sportowe zawieszenie i układ hamulcowy, a także 20-calowe aluminiowe obręcze kół.

Alfa Romeo Junior została stworzona, aby przyciągnąć do marki młodszych klientów poszukujących ekskluzywnego i nietuzinkowego auta, którego zakup i codzienna eksploatacja nie obciążą domowego budżetu. Nawiązując do legendarnego modelu GT 1300 Junior z 1966 roku, nowa Junior łączy w sobie nowoczesne technologie z doskonałym prowadzeniem, charakterystycznym dla marki Alfa Romeo. Jej sportowy charakter, zapewniający wyjątkową przyjemność z codziennej jazdy, nawiązuje do 110-letniej historii sukcesów marki na torach wyścigowych i łączy się z urzekająco czystymi liniami nadwozia oraz najnowszymi rozwiązaniami w zakresie komfortu, łączności pokładowej, bezpieczeństwa i dynamiki.

Alfa Romeo Junior będzie dostępna w wersjach Ibrida i Ibrida Speciale oraz trzech wariantach Elettrica: standardowej, topowej Speciale i najbardziej sportowej Veloce. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony carserwis.pl oraz salonu Alfa Romeo w Warszawie, ul. Połczyńska 33.

Top