Detailing Gtechniq Platinum

Program zabezpieczenia samochodu: lakier, szyby, wnętrze, felgi

Proponujemy serię skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym Państwa samochód na długo zachowa wygląd nowego auta. Po latach, jego nieskazitelny wygląd wpłynie na wartość przy odsprzedaży. Nasi wyszkoleni i certyfikowani technicy, przy użyciu preparatów Gtechniq Platinum zabezpieczą Państwa samochód od felg po dach.

Zabezpieczenie lakieru
Crystal Coat Platinum pokrywa powierzchnię lakieru ceramiczną tarczą, która sprawia, że karoseria auta zachowuje piękny wygląd i połysk na lata. Powłoka spaja się chemicznie z lakierem stając się jego właściwą, zewnętrzną powierzchnią. Produkty Gtechniq są niedoścignionym wzorem, jeśli chodzi o odporność na promienie UV i wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Koliste mikrozarysowania przestają być problemem, a pielęgnacja samochodu staje się przyjemnością.

Zabezpieczenie felg
Platinum pokrywa powierzchnię felgi w taki sposób, by brud, pył z klocków hamulcowych i inne zanieczyszczenia nie wnikały w jej strukturę. Dzięki temu są one łatwiejsze w czyszczeniu i nie tworzą się na nich trwałe plamy spowodowane odpryskami asfaltu. Niezależne badania potwierdzają, że ochronna powłoka Gtechniq Platinum jest odporna na wysokie temperatury i 10-krotnie trwalsza od innych, powszechnie znanych zabezpieczeń.

Hydrofobizacja szyb
W ramach systemu Platinum wszystkie szyby samochodu pokrywane są z zewnątrz powłoką hydrofobową. Jej antyprzyczepne właściwości sprawiają, że szyba odpycha krople deszczu, co poprawia widoczność i czyni jazdę bezpieczniejszą, również w niekorzystnych warunkach. Dodatkowo usługa Platinum zapewnia ochronę przed przywieraniem szronu i lodu w sezonie zimowym. Idealnie gładka powierzchnia szyby minimalizuje przyczepianie się do niej owadów i zanieczyszczeń.

Impregnacja wnętrza
Platinum posiada niezrównane rozwiązania do zabezpieczenia zarówno skórzanych jak i materiałowych tapicerek. Dzięki wykorzystaniu właściwości BioCote® możemy zmniejszyć liczbę drobnoustrojów we wnętrzu nawet o 99%. To również skuteczna ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami i przedwczesną degradacją spowodowaną działaniem mikrobów. Gtechniq Platinum redukuje zużycie skóry i umożliwia łatwiejsze usuwanie nalotów z farbujących ubrań. Noatmiast w przypadku tkanin rozlane płyny nie wsiąkają w głąb włókna, tlko przyjmują formę kropel i mogą być po prostu starte szmatką.

Wszechstronny świat „After Care”
Jako swoiste zwieńczenie procesu ochrony Platinum, każdy z klientów otrzymuje zestaw zawierający linię produktów Gtechniq, niezbędnych do dalszego, właściwego dbania o zabezpieczone powierzchnie. Zestaw ten zawiera: szampon G Wash i ręcznik, QD Quick Detailer do usuwania ewentualnych zacieków po myciu, G6 Perfect Glass do szyb, T2 Tyre Dressing do opon, 6 Iron and General Fallout Remover do felg, W8 Bug Remover do usuwania zanieczyszczeń z lakieru, ściereczki z mikrofibry.

Cennik zabezpieczenia samochodu Gtechniq Platinum

 • Segment A – 3.400 PLN (Fiat 500, Kia Picanto, Citroen C1, Opel Carl)
 • Segment B – 3.600 PLN (Fiat Punto, Alfa Romeo Mito, Kia Rio, Citroen C3, Opel Corsa)
 • Segment C – 3.800 PLN Fiat Tipo/500L/500X, Alfa Romeo Giulietta/Giulia, Jeep Renegade/Compass, Kia Ceed/Sportage, Citroen C4, Opel Astra/Mokka)
 • Segment D – 4.000 PLN (Alfa Romeo Stelvio, Jeep Grand Cherokee, Kia Sorento, Kia Optima, Kia Stinger, Citroen C5, Opel Insignia)

Dodatkowe opcje do pakietu

 • Dodatkowa powłoka hydrofobowa „EXO” odpychająca brud i wodę, do pakietu Platinum – 800 PLN
 • Dodatkowa powłoka hydrofobowa na szyby (na 20-30tys. km) – 250 PLN

Pojedyncze opcje zabezpieczenia (poza pakietem)

 • Zabezpieczenie tapicerki skórzanej, materiałowej lub z alcantary – 400 PLN
 • Zabezpieczenie wszystkich szyb powłoką hydrofobową „niewidzialna wycieraczka” – 300 PLN
 • Zabezpieczenie dachu materiałowego – od 400 PLN
 • Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną (z demontażem i zabezpieczeniem strony wewnętrznej) – 600 PLN
 • Mycie podstawowe auta z powłoką ceramiczną + odkurzanie wnętrza – 180 PLN
 • Mycie detailingowe (bardzo dokładne mycie auta łącznie z suszeniem sprężonym powietrzem + odkurzanie i odświeżenie wnętrza) – 450 PLN
 • Dodatkowa powłoka hydrofobowa „EXO” odpychająca brud i wodę, do pakietu Platinum – 800 PLN
 • Powłoka ceramiczna dla auta używanego – koszt takiej usługi będzie zwiększony w zależności od stanu powłoki lakierniczej – cena ustalana indywidualnie.

Zabezpieczenie lakieru jest objęte 5-letnią gwarancją.

Usługi mycia aut dostępne są tylko dla klientów, którzy skorzystali z pakietów „Platinum”.
Wszystkie podane ceny są cenami netto.

KONTAKT

wbl.serwis@carservis.pl
telefon: 506 041 340