Dbamy nie tylko o komfort i bezpieczeństwo Twojego pojazdu, ale również oferujemy kompleksową opiekę nad oponami przez cały rok.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

  1. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: Nasza przechowalnia została specjalnie dostosowana do przechowywania opon, zapewniając optymalne warunki, aby Twoje opony utrzymały swoje właściwości przez długi okres.
  2. Przestrzeń, którą opanowujemy: Nie musisz martwić się o miejsce w swoim garażu czy piwnicy. U nas opony czekają na Ciebie w odpowiednio przystosowanym miejscu, a Ty zyskujesz dodatkową przestrzeń.
  3. Sprawna wymiana opon: Oferujemy również profesjonalną usługę wymiany opon. Przyjdź w dogodnym dla Ciebie terminie, a nasi specjaliści zadbać o bezpieczną i szybką wymianę.
  4. System przechowywania i identyfikacji: Każdy zestaw opon jest starannie oznaczony i zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki naszemu systemowi identyfikacji łatwo odnajdziesz swoje opony w naszej przechowalni.
  5. Elastyczność i dostępność: Jesteśmy dostępni przez cały rok, więc niezależnie od pory roku możesz skorzystać z naszych usług przechowywania opon.
przechowalnia opon

Niech przechowywanie opon stanie się prostsze i wygodniejsze! Pozwól nam zająć się Twoimi oponami, a Ty ciesz się bezpieczną jazdą przez cały rok. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty.

Koszt wymiany i przechowania opon lub kół podano w tabelach poniżej, są to kwoty brutto w PLN za cały okres przechowania, niezależnie od ilości dni przechowania w ramach danego okresu. Należność jest płatna przez Klienta z góry.

Rozmiar opon/kół do 18 cali 19 cali i powyżej
przechowalnia opon/kół 300 350
utylizacja kompletu opon/kół 100 100
Wymiana Opony Koła
felgi stalowa 250 150
alufelgi do 17 cali 270 150
alufelgi 18 i 19 cali 350 250
alufelgi 20 cali i powyżej + dostawcze i run flat 450 250