Opel SimplyDrive to oferta wynajmu długoterminowego dostępna w naszym salonie Opel Carserwis w Warszawie! Dla wszystkich tych, którzy pragną doświadczyć niezrównanej przyjemności jazdy samochodem marki Opel w sposób bezproblemowy i wygodny, wynajem długoterminowy Opel jest właśnie dla Was!

Opel Wynajem dla Ciebie

Opel SimplyDrive to więcej niż tylko wynajem długoterminowy. To sposób na to, aby cieszyć się najnowszymi modelami Opel bez zmartwień związanych z codziennymi aspektami posiadania samochodu. Nie musisz już martwić się o koszty ubezpieczenia, serwisu czy przeglądów. Z nami możesz skupić się tylko na czystej radości z jazdy!

Dlaczego Wybrać Opel SimplyDrive?

 • Niezawodne modele Opel: Oferujemy najnowsze i najbardziej pożądane modele Opel, zapewniając Ci dostęp do najwyższej jakości i najnowocześniejszych technologii.
 • Bezstresowa opieka: Zapominamy o troskach związanych z ubezpieczeniem, serwisem czy naprawami. Wszystko jest wliczone w naszą usługę, dzięki czemu Ty możesz cieszyć się bezproblemową jazdą.
 • Elastyczność i wygoda: Nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do Twoich potrzeb. Bez długoterminowych zobowiązań, bez ukrytych opłat. Po prostu jazda według Twoich warunków!
 • Obsługa na najwyższym poziomie: Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci nie tylko doskonałego samochodu, ale także wyjątkowego doświadczenia obsługi klienta. Twój komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

Korzyści z SimplyDrive:

 • Okres finansowania od 24 do 60 miesięcy
 • Wpłata własna: 0-30%
 • Przebieg dostosowany do warunków eksploatacji: od 10 000 km do 200 000 km
 • Spersonalizowane usługi
 • Gwarancja jakości
 • Ograniczenie kosztów
 • Pełna kontrola nad wydatkami
 • Kompleksowa obsługa w serwisie
logo opel

OFERTY OPEL SIMPLYDRIVE

Opel Corsa GS Electric 136 KM 50kWh

Czynsz miesięczny: 834 zł netto

Cena katalogowa: 146 900 zł brutto

 • Roczny przebieg: 15000 km
 • Okres trwania: 24 miesiące
 • Wpłata własna: 30150 zł brutto

Bezpośredni kontakt w sprawie ofert:

Paweł Kaliszewski

tel.: 782 577 777
e-mail: pawel.kaliszewski@carservis.pl

Piotr Warmuziński

tel.: 695 334 740
e-mail: piotr.warmuzinski@carservis.pl

Tomasz Kosianko

tel.: 603 770 867
e-mail: tomasz.kosianko@carservis.pl

Przedstawione ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi wiążącej oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

NOTY PRAWNE:
Do wpłaty początkowej (Czynszu “1”) należy doliczyć opłatę rejestracyjną wynikającą z Tabeli Opłat.
Do każdego czynszu (w tym również Czynszu “1”) doliczane są opłaty za świadczenia dodatkowe wskazane powyżej oraz opłata za zarządzanie umową w wysokości 9,90 zł netto/12,18 zł brutto (obejmująca m.in. upoważnienie do wyjazdu za granicę, wydanie zgody na podnajem/użyczenie przedmiotu leasingu, cesję umowy leasingu, obsługę szkody częściowej, rozliczenie wcześniejszego zakończenia umowy).
Powyższa kalkulacja została przygotowana w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR 1M obowiązującą w dniu przygotowania bez analizy kondycji finansowej Wnioskodawcy – ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunkiem przygotowania oferty wiążącej jest złożenie odpowiedniego wniosku, przedstawienie odpowiednich dokumentów i podanie niezbędnych informacji. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego. Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo uchylenia się od zawarcia umowy leasingu w przypadku niedostarczenia przez Wnioskodawcę wymaganych dokumentów lub niespełnienia innych warunków wskazanych w decyzji o przyznaniu leasingu, a także w razie uzyskania dodatkowych informacji mających negatywny wpływ na ocenę zdolności kredytowej Wnioskodawcy.
Carserwis Sp. z o.o. dochowując wszelkiej staranności zaznacza, że informacje zawarte na stronie były aktualne w dniu publikacji. Jednocześnie Carserwis Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji pojazdów, które mogą być zależne od terminu dostawy i miejsca wytworzenia. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Niniejsza kalkulacja oraz cenniki wyposażenia dodatkowego stanowią podstawę do ustalenia ceny. Ostateczne określenie ceny następuje po uzgodnieniu przez Dealera i klienta szczegółowych cech zamówienia. Informujemy, że elementy dodatkowe wyposażenia stanowią odrębny od samochodu przedmiot sprzedaży.
Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu, a także określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu oraz umowa finansowania pojazdu. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.