Najlepsze oferty wynajmu długoterminowego

KIA for Business

Szukasz samochodu firmowego? Jesteś właścicielem małej firmy posiadającej kilka samochodów lub zarządzasz flotą pojazdów? Oferta Kia dla firm jest skierowana właśnie do Ciebie. Wynajem długoterminowy to bardzo korzystna opcja finansowania. Jest to alternatywa dla popularnych form zakupu, takich jak leasing, czy kredyt. Oferta wynajmu długoterminowego charakteryzuje się stałą i niską ratą miesięczną, a także możliwością skonfigurowania samochodu według swojego uznania. W ramach kontraktu wynajmu, klient może sam zdecydować o jego długości, wyposażeniu, zakupu dodatkowych akcesoriów, pakietu serwisowego, ubezpieczeniu itd. Samochód firmowy w wynajmie długoterminowym, to same korzyści. Stałe raty pozwalają planować wydatki z większą dokładnością.

Przejrzyj nasze oferty, a przekonasz się w opcji wynajmu stać Twoją firmę na lepszy samochód za te same pieniądze.

Logo Kia for Business

KIA EV6

77,4kWh / 585KM / AWD EV6 GT / 5d

Miesięczny czynsz najmu – 3 734 zł netto

– Cena katalogowa z VAT 405 900 zł
– Okres / przebieg – 36 miesiące / 15 000 km rok
– Wpłata własna – 0 % wartości samochodu

W cenie raty uwzględnione zostały:
– Obsługa Serwisowa
– Ubezpiecznie OC i AC
– Zastępczy samochód (>24h) w tym samym segmencie
– Assistance rozszerzony – EU

Powyższa oferta jest przykładowa, nasi sprzedawcy przygotują kalkulację na wybranych przez Państwa warunkach.

Bezpośredni kontakt:

Piotr Zając
kom.: 603 175 801
mail: piotr.zajac@carservis.pl

Przedstawione ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi wiążącej oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

NOTY PRAWNE:
Carserwis Sp. z o.o. dochowując wszelkiej staranności zaznacza, że informacje zawarte na stronie były aktualne w dniu publikacji. Jednocześnie Carserwis Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji pojazdów, które mogą być zależne od terminu dostawy i miejsca wytworzenia. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Niniejsza kalkulacja oraz cenniki wyposażenia dodatkowego stanowią podstawę do ustalenia ceny. Ostateczne określenie ceny następuje po uzgodnieniu przez Dealera i klienta szczegółowych cech zamówienia. Informujemy, że elementy dodatkowe wyposażenia stanowią odrębny od samochodu przedmiot sprzedaży.
Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu, a także określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu oraz umowa finansowania pojazdu. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.