Nowy Salon Kia Carserwis w Warszawie

Nowy Salon Kia Carserwis w Warszawie

Mamy dla Was ekscytujące wieści, które z pewnością ucieszą miłośników marki Kia oraz wszystkich właścicieli samochodów. Otóż, właśnie otwiera się zupełnie nowy Salon Kia Carserwis w sercu Warszawy, a towarzyszący temu promocja, to prawdziwa gratka dla wszystkich motoryzacyjnych entuzjastów marki Kia.

Promocja na Akcesoria do Samochodów Kia

Z okazji otwarcia nowego Salonu Kia Carserwis, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję, która na pewno Was zachwyci. Przy każdym zakupie nowego auta w naszym salonie, będziecie mieć możliwość dokupienia różnorodnych akcesoriów do swojego samochodu za jedyne 1 zł! To prawda, nie żartujemy! Teraz możecie poprawić wygodę jazdy i wygląd Waszego pojazdu, inwestując zaledwie grosze.

Oferta akcesoriów jest naprawdę bogata, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły znajdziecie u sprzedawców w salonie, natomiast warunki w regulaminie poniżej.

Nowy Salon, Nowe Możliwości

Salon Kia Carserwis to miejsce, w którym każdy właściciel samochodu tej renomowanej marki znajdzie wszystko, czego potrzebuje, czyli salon oraz autoryzowany serwis Kia do utrzymania pojazdu w doskonałej kondycji. Co wyróżnia salon i serwis Kia Carserwis? Przede wszystkim wyjątkowy zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz serwisowaniu samochodów Kia. Dzięki ich profesjonalizmowi i pasji do motoryzacji, Twój samochód będzie zawsze w najlepszych rękach.

Zapraszamy do nowego salonu

Zapraszamy Was serdecznie do nowego salonu Kia Carserwis w Warszawie. To doskonała okazja, aby poznać naszych ekspertów, zobaczyć nowe modele Kia, skosztować aromatycznej kawy, i oczywiście skorzystać z promocji na akcesoria do samochodu za 1 zł przy zakupie nowego samochodu Kia.

REGULAMIN PROMOCJI

Promocja na otwarcie nowego salonu Kia Carserwis przy ul. Połczyńskiej 33 w Warszawie.

Nasi klienci, którzy zamówią samochód marki Kia w okresie trwania akcji marketingowej, mogą skorzystać z promocji i uzyskać wybrane akcesoria w cenie 1 zł.

Warunki do spełnienia:

  • czas trwania promocji – od 18-30.09.2023 r.
  • zamówienie samochodu – w rozumieniu podpisanie „formularza zamówienia – umowy sprzedaży”, poparte wpłatą zaliczki, zadatku lub części należności za auto. Ewentualne późniejsze rozwiązanie umowy będzie skutkować utratą prawa korzystania z akcji promocyjnej,
  • wybrane akcesoria – akcesoria z listy elementów wyposażenia dodatkowego dostępnej u handlowców w cenie sumarycznej brutto do 1000 zł,
  • w przypadku gdy cena jednostkowa wybranego akcesorium będzie przekraczać kwotę 1000 zł brutto, dopuszcza się pokrycie różnicy w cenie przez Klienta ponad kwotę 999 zł brutto.

Przekazanie wybranego akcesorium/akcesoriów nastąpi w momencie odbioru zamówionego pojazdu przez Klienta.

Tagi:
Top