Fiat – korzystna przesiadka

Fiat – korzystna przesiadka

Już teraz załap się na Korzystną Przesiadkę!

Bezpłatnie wycenimy i odkupimy Twój samochód, a na nowego Fiata 500 lub TIPO dostaniesz korzystny rabat!

Chcesz kupić nowego Fiata i nie wiesz, co zrobić z Twoim dotychczasowym autem? Sprzedaj go nam!
Używane przez Ciebie auto dowolnej marki przyjmiemy w rozliczeniu przy zakupie zupełnie nowego Fiata, a do tego zaoferujemy Ci specjalny rabat w wysokości do 5 900 zł na Fiata 500 i 8 900 zł na Fiata TIPO. Nie musisz martwić się sprzedażą i negocjacją ceny używanego samochodu ani wystawiać ogłoszenia w serwisie motoryzacyjnym.

W ramach programu KORZYSTNA PRZESIADKA zaproponujemy Ci bezpłatną i korzystną wycenę Twojego używanego samochodu, a także przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty.

Jeśli właśnie zezłomowałeś swoje auto, nic straconego! Przynieś nam zaświadczenie, a dostaniesz rabat na zakup nowego Fiata 500 lub TIPO.

Uzupełnij formularz i w kilku prostych krokach przesiądź się do nowego Fiata prosto z salonu. Przyszła pora, by zamienić Twój stary samochód na nowy!
Nasi dealerzy już czekają na Ciebie w salonach Fiata.

Dbamy, by nasze salony i samochody do jazdy próbnej były regularnie dezynfekowane. Dlatego – jeśli nie zdecydujesz się na odkup – zapraszamy Cię do skorzystania z oferty dezynfekcji Twojego obecnego samochodu. Za 99 zł pozbędziesz się nie tylko niebezpiecznych bakterii i wirusów, ale również uciążliwych zapachów.

O szczegóły zapytaj w formularzu

Top