SAMOCHODY DOSTAWCZE - FIAT DUCATO

DUCATO FURGON, KABINA ZE SKRZYNIĄ, PRZEWÓZ OSÓB

Od ponad 35 lat odwzajemniamy zaufanie naszych klientów, odpowiadając niezawodnością i zaangażowaniem. Twoja misja staje się naszą misją — niezależnie od tego, czy przewozisz ludzi, czy transportujesz towary oraz od tego, jakie masz specyficzne potrzeby, które staramy się zaspokoić, oferując ponad 10 000 wersji Ducato.

Odpowiedni silnik do każdego zadania — wysokoprężny lub na gaz ziemny, oszczędny, dynamiczny i ekologiczny. Wszystkie przekładnie manualne mają po 6 biegów, ze specjalnie dobranymi przełożeniami w wersji Maxi. Przycisk UP optymalizuje zmianę przełożeń w czasie jazdy z pełnym obciążeniem lub podczas jazdy pod górę.

Zabierz swoją ekipę poza utarte szlaki. Ducato może być wyposażony w stały napęd 4×4 z automatycznym rozdziałem momentu obrotowego między osiami za pomocą sprzęgła wiskotycznego. Dostępny z jednostką 130 KM i kompatybilny ze wszystkimi systemami bezpieczeństwa.

Wybierz rozwiązanie, które najlepiej odpowiada specyfice Twojej codziennej pracy.

PROMOCJE

ODBIERZ TERAZ, ZAPŁAĆ W 2021 ROKU
Wybierz dostawczego Fiata bez wychodzenia z domu. Odbierz teraz, a pierwszą ratę kredytu lub leasingu zapłać w 2021 roku.

Abonament Fiat Professional
Idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu! Teraz z odroczoną płatnością pierwszej raty i obsługą door to door!

Fiat Ducato w Leasingu 100%

Fiat Ducato w Kredycie 0%

Leasing dla PROfesjonalistów!

(Szczegóły w salonie Carserwis)