KIA SPORTAGE - RUSZAJ NA SPOTKANIE PRZYGODY

NAPĘD 2WD i 4WD | DWUSPRZĘGŁOWA SKRZYNIA DCT | SILNIK 1.6 TURBO GDI

Kia Sportage podkreśla osobowość kierowcy i przyciąga uwagę. Została zaprojektowana i jest produkowana w Europie. Wystarczy spojrzeć na jej dynamiczną sylwetkę i głębokie przetłoczenia maski silnika. Na charakterystyczny dla marki Kia grill chłodnicy i chromowane akcenty. Nie sposób nie zauważyć też masywnej części tylnej i zaokrąglonych, szerokich lamp zespolonych. To auto wyjątkowe. Wysoko zamontowane lampy przednie i szeroki grill sprawiają, że przód modelu jest niezwykle atrakcyjny. Muskularne przetłoczenia i zdecydowane akcenty stylistyczne podkreślają dynamicznego ducha pojazdu.
Również wnętrze Kia Sportage pozytywnie zaskakuje. Jest starannie rozplanowane, użyte materiały wykończeniowe są miękkie w dotyku, a całość odznacza się wysoką jakością wykonania. Nowy, ergonomiczny kokpit stworzono z myślą o kierowcy.

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (w tym pierwsze 3 lata bez limitu kilometrów). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy, co daje w sumie 7 lat spokojnej jazdy. Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych dostępnych danych.

Ocena Cyklu Życia Produktu, jeden z elementów normy zarządzania środowiskowego ISO 14040, analizuje możliwy wpływ produktu na środowisko na wszystkich etapach użytkowania. Od produkcji, przez dystrybucję, wykorzystanie, naprawy, utrzymanie aż do zakończenia eksploatacji i recyclingu. Szacuje się, że wpływ Sportage na globalne ocieplenie zmniejszył się o 11,8%.

PROMOCJE

Kredyt 50/50 prawdziwe 0%
Kredyt Niska Rata od 5,44%
Kredyt ratalny z obniżonym oprocentowaniem od 3,19%

Leasing promocyjny 102%
Pożyczka leasingowa w BGŻ BNP Paribas
Kia For You – wynajem długoterminowy
(szczegóły w salonie Carserwis)
Kia Sportage Business Line – zyskujesz do 6 000zł

KIA SPORTAGE

GALERIA