KIA RIO - DYNAMICZNY I STYLOW Y KOMPAKT

ZAAWANSOWANE SYSTEMY ŁĄCZNOŚCI ORAZ BEZPIECZEŃSTWA | BAGAŻNIK O POJEMNOŚCI AŻ DO 325l

Kia Rio to idealne auto miejskie na co dzień. Zadziwia niespotykaną w swojej klasie przestronnością. Docenią je zwłaszcza podróżujący z tyłu. Samochód jest bardzo praktyczny – siedzenia z tyłu można składać, jeszcze bardziej zwiększając przestrzeń bagażnika o i tak zaskakująco dużej objętości 325 litrów. Oferuje miękkie w dotyku materiały wykończeniowe, ergonomiczny kształt przednich foteli i zorientowany na kierowcę kokpit. Przyciągające uwagę subtelne, sportowe akcenty. Najnowsze technologie i rozwiązania w zakresie komfortu.

W chłodny dzień każdego ucieszą podgrzewane fotele i kierownica. A kiedy będziesz potrzebować przewieźć coś większego, na pewno docenisz funkcję składania tylnych siedzeń. Masz za sobą duże zakupy i nie masz wolnej ręki, żeby otworzyć auto? Właśnie w takich chwilach najbardziej przydaje się bezkluczykowy system otwierania i zamykania pokrywy bagażnika.


Kia Rio została uznana za niezwykle bezpieczne auto, otrzymując maksymalny wynik 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.


Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (w tym pierwsze 3 lata bez limitu kilometrów).


Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy, co daje 7 lat pewności, że zawsze trafisz do celu.

PROMOCJE

Pakiet wyposażenia dodatkowego o wartości 2 000 zł GRATIS.

O szczegóły atrakcyjnego finansowania (kredyt, leasing) oraz wyprzedażowe samochody Kia RIO pytaj w salonie Carserwis.

KIA RIO

GALERIA