KIA Ceed - elegancka, komfortowa i stylowa

DOSTĘPNA WERSJA GT LINE | 5 SILNIKÓW DO WYBORU | 2-SPRZĘGŁOWA SKRZYNIA DCT

Wielokrotnie nagradzany europejski zespół projektantów idealnie połączył sportową sylwetkę z funkcjonalnością hatchbacka. Kia cee’d z zewnątrz i wewnątrz zachwyca bogatym wyposażeniem. Sprawia, że chce się wsiąść do środka i ruszyć przed siebie.
Kokpit skierowany w stronę kierowcy. Czytelny zestaw wskaźników ułatwia prowadzenie pojazdu. Dyskretne oświetlenie konsoli i wiele przemyślanych rozwiązań sprawiają, że poczujesz się jak u siebie.
Wnętrze wykończono materiałami wysokiej jakości. Miękka w dotyku deska rozdzielcza i wyświetlacz LCD dużej rozdzielczości to esencja elegancji. Asymetryczna konsola centralna jest zwrócona ku kierowcy, a centralny podłokietnik można regulować.
Dynamiczna na zewnątrz, przestronna wewnątrz. Kia cee’d idealnie łączy te dwie zalety. Pomysłowe wykorzystanie miejsca zapewnia wszystkim pasażerom mnóstwo przestrzeni i komfort jazdy. Przestrzeń ładunkowa jest jedną z największych w samochodach tej klasy.


Absolutne bezpieczeństwo to priorytet. Dowodem tego jest otrzymanie przez Kia cee’d najwyższej noty 5 gwiazdek w testach Euro NCAP.


Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (w tym pierwsze 3 lata bez limitu kilometrów).

PROMOCJE

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

KIA CEED

GALERIA