Nowy Jeep Compass - ceny, katalog Nowy Jeep Compass Nowy Jeep Compass
NOWY JEEP COMPASS WSKAŻE CI DROGĘ DO PRZYGODY

NOWY JEEP COMPASS - IDEALNY SUV

Nowy Jeep Compass to zupełnie nowy model, znacznie zmieniony pod względem funkcji i wyposażenia. Nowy Jeep Compass to również nowa gama silników o niższej emisji CO2 i mniejszym zużyciu paliwa, w tym warianty 4xe z technologią hybrydową plug-in.

4xe to nowy Jeep 4×4: ewolucja koncepcji możliwości terenowych w połączeniu ze zrównoważonym rozwojem i osiągami, zapewniająca jeszcze większą przyjemność z jazdy.

Nowy Jeep Compass to najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie przy jednoczesnym zachowaniu autentyczności Jeepa. Wyposażony jest w najnowsze systemy high-tech i bezpieczniejszy niż kiedykolwiek: w europejskiej gamie Jeepa debiutuje Uconnect 5, najbardziej zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy w samochodach marki Jeep, oraz Highway Assist, system wspomagający kierowcę podczas autonomicznej jazdy poziomu drugiego (L2).

Wybierając Nowego Jeepa Compassa, właściciele uzyskują dostęp do korzyści wynikających z Jeep Wave, nowego programu lojalnościowego i obsługi klienta marki Jeep.

PROMOCJE

Nowy Jeep Compass
O szczegóły promocji oraz atrakcyjne formy finansowania – wynajem, kredyt, leasing pytaj w salonie Fiata Carserwis.

ALFA ROMEO STELVIO

GALERIA