SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CARSERWIS - POŁCZYŃSKA 33, WARSZAWA

Dane rejestrowe:
CARSERWIS Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 33, 01-377 Warszawa
NIP: 522-00-20-042, Regon: 010448833

Godziny pracy salonów samochodowych Carserwis:

poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00
sobota: 9.00 – 16.00

Kontakt: 22 57 37 000

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 011

Salon samochodów Alfa Romeo czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Magdalena Danił-Mazur
RECEPCJA SALONU
tel.: 22 57 37 081

Marek Babiński
tel.: 22 57 37 183
kom.: 501 750 005
marek.babinski@carservis.pl

Monika Madyjak
tel.: 22 57 37 000
kom.: 504 471 076
monika.madyjak@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 021

Salon samochodów osobowych Fiat czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Emilia Rusak
RECEPCJA SALONU
tel.: 22 57 37 082

Donat Dejneka
tel.: 22 57 37 019
kom.: 501 554 009
donat.dejneka@carservis.pl

Krzysztof Stromecki
tel.: 22 57 37 007
kom.: 501 553 960
krzysztof.stromecki@carservis.pl

Tadeusz Rymuszka
tel.: 22 532 02 82
kom.: 509 779 994
tadeusz.rymuszka@carservis.pl

Maciej Adamski
tel. (22) 573 70 21
kom. 501 554 113
maciej.adamski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 022

Salon samochodów dostawczych Fiat Professional czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Emilia Rusak
RECEPCJA SALONU
tel.: 22 57 37 082

Michał Olszewski
tel.: 22 57 37 269
kom.: 502 020 279
michal.olszewski@carservis.pl

Piotr Dróżdż
tel.: 22 57 37 026
kom.: 501 750 007
piotr.drozdz@carservis.pl

Jarosław Socha
tel.: 22 532 02 67
kom.: 500 120 135
jaroslaw.socha@carservis.pl

Janusz Laskowski
tel.: 22 532 02 68
kom.: 601 145 752
janusz.laskowski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 051

Salon samochodów Jeep czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Karol Szatanik
kom.: 506 480 965
karol.szatanik@carservis.pl

Jakub Kamiński
tel.: 22 57 37 054
kom.: 501 554 092
jakub.kaminski@carservis.pl

Dawid Głowacki
tel.: 22 57 37 052
kom.: 501 126 182
dawid.glowacki@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 031

Salon samochodów osobowych KIA czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Katarzyna Olszewska
RECEPCJA SALONU
tel.: 22 57 37 230

Marcin Autowicz
tel.: 22 57 37 229
kom.: 605 562 037
marcin.autowicz@carservis.pl

Daniel Dmoch
tel.: 22 532 02 73
kom.: 501 750 008
daniel.dmoch@carservis.pl

Sebastian Stalka
tel.: 22 532 02 17
kom.: 606 915 378
sebastian.stalka@carservis.pl

Sławomir Jezierski
tel.: 22 573 70 70
kom.: 605 652 649
slawomir.jezierski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 023

Krzysztof Bieniek
Fleet Sales Team Leader
tel.: 22 57 37 023
kom.: 502 618 404
krzysztof.bieniek@carservis.pl

Maciej Krawczyk
Dział Kluczowych Klientów
tel.: 22 57 37 023
kom.: 512 972 762
maciej.krawczyk@carservis.pl

Marcin Matusik
Dział Kluczowych Klientów
tel.: 22 57 37 100
marcin.matusik@carservis.pl

Monika Jankowska
Asystentka – Dział Kluczowych Klientów
tel.: 22 57 37 034
kom.: 501 750 010
monika.jankowska@carservis.pl

KONTAKT

Dział sprzedaży samochodów używnaych,
na czas przebudowy, został przeniesiony na ul. 1 Sierpnia 10.
Telefon: 22 57 37 222;
e-mail: uzywane@carservis.pl

Godziny pracy: działu sprzedaży samochodów używanych:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00; soboty: 9.00 – 15.00

Zbigniew Malicki
tel.: 22 57 37 222
kom.: 502 076 134
zbigniew.malicki@carservis.pl

Michał Raczkowski
tel.: 22 57 37 222
kom.: 502 076 144
michal.raczkowski@carservis.pl

Dariusz Osiński
tel.: 22 57 37 222
kom.: 504 017 480
dariusz.osinski@carservis.pl

Michał Bartnicki
tel.: 22 57 37 222
kom.: 502 076 141
michal.bartnicki@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 008

Dział ubezpieczeń czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 10:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Katarzyna Figura
tel.: 22 57 37 027,
kom.: 603 386 826
katarzyna.figura@carservis.pl

Małgorzata Wasilewska
tel.: 22 532 02 15,
kom.: 509 779 991
malgorzata.wasilewska@carservis.pl

Joanna Harla
tel. 22 57 37 018,
kom. 501 750 011
joanna.harla@carservis.pl

KONTAKT

Serwis Fiat, Alfa Romeo, Jeep
Telefon: 22 57 37 237
E-mail: serwis@carservis.pl

Serwis KIA
Telefon: 22 57 37 238
E-mail: serwis.carserwis@kiamotors.pl

Serwis mechaniczny Carserwis czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 21:00; sobota: 8:00 – 15:00, niedziela: nieczynne

Stefan Nawrocki
Kierownik serwisu
tel.: 22 57 37 159

Mirosław Dubiel
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep
tel.: 22 57 37 237

Jacek Dawidczyk
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep
tel.: 22 57 37 237

Paweł Borkowski
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep
tel.: 22 57 37 237

Ireneusz Filipek
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep
tel.: 22 57 37 237

Jerzy Gonkowski
Doradca serwisowy
Alfa Romeo, Jeep
tel.: 22 57 37 237

Andrzej Manowski
Doradca serwisowy
KIA
tel.: 22 57 37 238

Tomasz Pazio
Doradca serwisowy
KIA
tel.: 22 57 37 238

Paweł Szlasa
Doradca serwisowy
KIA
tel.: 22 57 37 238

Maciej Szelenbaum
Doradca serwisowy
KIA
tel.: 22 57 37 238

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 177

Serwis blacharsko-lakierniczy Carserwis czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00; sobota: nieczynne.

Robert Sadowski
Punkt przyjęć – Biuro Obsługi Klienta
tel.: 22 57 37 177
robert.sadowski@carservis.pl

Łukasz Godlewski
Punkt przyjęć – Biuro Obsługi Klienta
tel.: 22 57 37 177
lukasz.godlewski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 140; e-mail: czesci.polczynska@carservis.pl

Godziny pracy sklepu z częściami zamiennymi i akcesoriami:
poniedziałek – piątek.: 9.00 – 17.00, sobota: nieczynne.

UWAGA!
od 7.00 do 9.00 oraz od 17.00 do 21.00 części można nabyć w magazynie, wejście od biura obsługi serwisu.

KONTAKT

Telefon: 22 532 02 21

Godziny pracy Stacji Kontroli Pojazdów:
poniedziałek – piątek: 7.00 – 20.00; soboty: 8.00 – 14.00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CARSERWIS - ŁOPUSZAŃSKA 24G, WARSZAWA

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 101, 22 57 37 167

Godziny pracy serwisu blacharsko-lakierniczego:
poniedziałek – piątek: 7.00 – 20.00, sobota: 8.00 – 14.00

Dorota Majchrzak
Recepcja serwisu
telefon: 22 57 37 101, 167
dorota.majchrzak@carservis.pl

Andrzej Skotarek
Kierownik serwisu
telefon: 22 57 37 126
andrzej.skotarek@carservis.pl

Paweł Sztabiński
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
pawel.sztabinski@carservis.pl

Dariusz Sztabiński
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
dariusz.sztabinski@carservis.pl

Jacek Pietroń
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
jacek.pietron@carservis.pl

Bartłomiej Popiołek
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
bartlomiej.popiolek@carservis.pl

Renata Jakóbczyk
Rozliczanie ubezpieczeń
tel.: (22) 57 37 157
renata.jakobczyk@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 239
E-mail FIAT: serwislop@carservis.pl
E-mail KIA: serwis2.carserwis@kiamotors.pl

Serwis mechaniczny Carserwis czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 21:00; sobota: nieczynne.

Bogdan Orzeszek
Doradca serwisowy
telefon: 22 57 37 067, 267

Paweł Chmielewski
Doradca serwisowy
telefon: 22 57 37 067

Piotr Gendek
Doradca serwisowy
telefon: 22 57 37 067

Jacek Paziewski
Doradca serwisowy
telefon: 22 57 37 068

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 236

Godziny pracy Szybkiego Serwisu:
poniedziałek: od 12:00 do 20:00
wtorek, środa, czwartek i piątek od 7:00 do 15:00
sobota: nieczynne

KONTAKT

telefon: 22 57 37 139
e-mail: czesci.carserwis@carservis.pl

Godziny pracy sklepu z częściami zamiennymi i akcesoriami:
poniedziałek – piątek.: 9.00 – 17.00