SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CARSERWIS - POŁCZYŃSKA 33, WARSZAWA

Dane rejestrowe:
CARSERWIS Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 33, 01-377 Warszawa
NIP: 522-00-20-042, Regon: 010448833

Godziny pracy salonów samochodowych Carserwis:

poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00
sobota: 9.00 – 16.00

Kontakt: 22 57 37 000

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 011

Salon samochodów Alfa Romeo czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Monika Madyjak
tel.: 22 57 37 011
monika.madyjak@carservis.pl

Michał Stopka
tel.: 22 57 37 011
michal.stopka@carservis.pl

Sławomir Jezierski
tel.: 22 573 70 11
slawomir.jezierski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 021

Salon samochodów osobowych Fiat czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Donat Dejneka
tel.: 22 57 37 021
donat.dejneka@carservis.pl

Krzysztof Stromecki
tel.: 22 57 37 021
krzysztof.stromecki@carservis.pl

Tadeusz Rymuszka
tel.: 22 57 37 021
tadeusz.rymuszka@carservis.pl

Maciej Adamski
tel. (22) 57 37 021
maciej.adamski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 022

Salon samochodów dostawczych Fiat Professional czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Michał Olszewski
tel.: 22 57 37 269
kom.: 502 020 279
michal.olszewski@carservis.pl

Piotr Dróżdż
tel.: 22 57 37 026
kom.: 501 750 007
piotr.drozdz@carservis.pl

Jarosław Rostkowski
tel. 22 532 02 67
kom. 603 386 824
jaroslaw.rostkowski@carservis.pl

Janusz Laskowski
tel.: 22 532 02 68
kom.: 601 145 752
janusz.laskowski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 051

Salon samochodów Jeep czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Jakub Kamiński
tel.: 22 57 37 051
jakub.kaminski@carservis.pl

Dawid Głowacki
tel.: 22 57 37 051
dawid.glowacki@carservis.pl

Karol Walerzak
tel.: 22 57 37 051

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 031

Salon samochodów osobowych KIA czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Adrianna Skłucka
RECEPCJA SALONU
tel.: 22 57 37 230

Marcin Autowicz
tel.: 22 57 37 229
kom.: 605 562 037
marcin.autowicz@carservis.pl

Daniel Dmoch
tel.: 22 532 02 73
kom.: 501 750 008
daniel.dmoch@carservis.pl

Sebastian Stalka
tel.: 22 532 02 17
kom.: 606 915 378
sebastian.stalka@carservis.pl

Tomasz Jakimiak
tel. 22 573 70 31
kom. 502 618 404

Karolina Dłubek
tel.: 22 57 37 232
kom.: 607178554
karolina.dlubek@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 023

Monika Jankowska
Asystentka – Dział Kluczowych Klientów
tel.: 22 57 37 034
kom.: 501 750 010
monika.jankowska@carservis.pl

Maciej Krawczyk
Dział Kluczowych Klientów
tel.: 22 57 37 023
kom.: 512 972 762
maciej.krawczyk@carservis.pl

Adrian Iwanow
Dział Kluczowych Klientów
tel.: 22 57 37 023
kom.: 605 650 095
adrian.iwanow@carservis.pl

Piotr Zając
Dział Kluczowych Klientów
tel.: 22 57 37 023
kom.: 603 175 801
piotr.zajac@carservis.pl

KONTAKT

Informujemy, że od 1 grudnia 2018r. dział samochodów używanych
przenosimy do głównej siedziby CARSERWIS przy ul. Połczyńskiej 33.
Telefon: 22 57 37 222;
e-mail: uzywane@carservis.pl

Godziny pracy: działu sprzedaży samochodów używanych:
poniedziałek – piątek: 9.00 – 19.00; soboty: 9.00 – 16.00

Zbigniew Malicki
tel.: 22 57 37 222
kom.: 502 076 134
zbigniew.malicki@carservis.pl

Michał Raczkowski
tel.: 22 57 37 222
kom.: 502 076 144
michal.raczkowski@carservis.pl

Dariusz Osiński
tel.: 22 57 37 222
kom.: 504 017 480
dariusz.osinski@carservis.pl

Michał Bartnicki
tel.: 22 57 37 222
kom.: 502 076 141
michal.bartnicki@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 008

Dział ubezpieczeń czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 10:00 – 19:00; sobota: 9:00 – 16:00; niedziela: nieczynne

Emilia Rusak
tel.: 22 57 37 008,
kom.: 602 621 624
emilia.rusak@carservis.pl

Katarzyna Figura
tel.: 22 57 37 008,
kom.: 603 386 826
katarzyna.figura@carservis.pl

Małgorzata Wasilewska
tel.: 22 57 37 008,
kom.: 509 779 991
malgorzata.wasilewska@carservis.pl

Joanna Harla
tel. 22 57 37 008,
kom. 501 750 011
joanna.harla@carservis.pl

KONTAKT

Serwis Fiat, Alfa Romeo, Jeep
Telefon: 22 57 37 237
E-mail: serwis@carservis.pl

Serwis KIA
Telefon: 22 57 37 238
E-mail: serwis.carserwis@kiamotors.pl

Serwis mechaniczny Carserwis czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 6:00 – 22:00; sobota: 8:00 – 15:00, niedziela: nieczynne

Stefan Nawrocki
Kierownik serwisu
tel.: 22 57 37 159

Mirosław Dubiel
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep

Jacek Dawidczyk
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep

Paweł Borkowski
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep

Ireneusz Filipek
Doradca serwisowy
Fiat, Alfa Romeo, Jeep

Jerzy Gonkowski
Doradca serwisowy
Alfa Romeo, Jeep

Andrzej Manowski
Doradca serwisowy
KIA

Tomasz Pazio
Doradca serwisowy
KIA

Paweł Szlasa
Doradca serwisowy
KIA

Maciej Szelenbaum
Doradca serwisowy
KIA

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 177

Serwis blacharsko-lakierniczy Carserwis czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 20:00; sobota: nieczynne.

Robert Sadowski
Punkt przyjęć – Biuro Obsługi Klienta
tel.: 22 57 37 177
robert.sadowski@carservis.pl

Łukasz Godlewski
Punkt przyjęć – Biuro Obsługi Klienta
tel.: 22 57 37 177
lukasz.godlewski@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 140; e-mail: czesci.polczynska@carservis.pl

Godziny pracy sklepu z częściami zamiennymi i akcesoriami:
poniedziałek – piątek.: 9.00 – 17.00, sobota: nieczynne.

UWAGA!
od 7.00 do 9.00 oraz od 17.00 do 21.00 części można nabyć w magazynie, wejście od biura obsługi serwisu.

KONTAKT

Telefon: 22 532 02 21

Godziny pracy Stacji Kontroli Pojazdów:
poniedziałek – piątek: 7.00 – 20.00; soboty: 8.00 – 14.00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CARSERWIS - ŁOPUSZAŃSKA 24G, WARSZAWA

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 101, 22 57 37 167

Godziny pracy serwisu blacharsko-lakierniczego:
poniedziałek – piątek: 7.00 – 20.00, sobota: 8.00 – 14.00

Dorota Majchrzak
Recepcja serwisu
telefon: 22 57 37 101, 167
dorota.majchrzak@carservis.pl

Andrzej Skotarek
Kierownik serwisu
telefon: 22 57 37 126
andrzej.skotarek@carservis.pl

Paweł Sztabiński
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
pawel.sztabinski@carservis.pl

Dariusz Sztabiński
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
dariusz.sztabinski@carservis.pl

Jacek Pietroń
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
jacek.pietron@carservis.pl

Bartłomiej Popiołek
Biuro Obsługi Klienta
tel.: (22) 57 37 101, 167
bartlomiej.popiolek@carservis.pl

Renata Jakóbczyk
Rozliczanie ubezpieczeń
tel.: (22) 57 37 157
renata.jakobczyk@carservis.pl

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 239
E-mail FIAT: serwislop@carservis.pl
E-mail KIA: serwis2.carserwis@kiamotors.pl

Serwis mechaniczny Carserwis czynny jest w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 21:00; sobota: nieczynne.

Marcin Matusik
Kierownik serwisu mechanicznego
telefon: 22 57 37 100

Bogdan Orzeszek
Doradca serwisowy

Paweł Chmielewski
Doradca serwisowy

Piotr Gendek
Doradca serwisowy

Jacek Paziewski
Doradca serwisowy

KONTAKT

Telefon: 22 57 37 236

Godziny pracy Szybkiego Serwisu:
poniedziałek: od 12:00 do 20:00
wtorek, środa, czwartek i piątek od 7:00 do 15:00
sobota: nieczynne

KONTAKT

telefon: 22 57 37 139
e-mail: czesci.carserwis@carservis.pl

Godziny pracy sklepu z częściami zamiennymi i akcesoriami:
poniedziałek – piątek.: 9.00 – 17.00